Wagyu - Wołowina japońska

Wagyu to jeden z największych przebojów eksportowych Kraju Kwitnącej Wiśni. Absolutny produkt premium, który zadowoli najbardziej wytrawych smakoszy. Rygorystyczne przepisy dokładnie regulują zasady, które muszą być spełniane w trakcie hodowli. Oferowane przez nas steki są sklasyfikowane jako klasa A5 – najwyższa jakość w restrykcyjnie przestrzeganej skali, a pochodzą z prefektury Kagoshima, jednego z najbardziej cenionych regionów. Wagyu sklep – u nas znajdziesz steki najwyższej jakości.

Wagyu Tenderloin steak

289,90 434,90 

Wagyu Rib Eye steak

274,90 439,90 

Wagyu Strip Loin Steak

249,90 399,90 

Hodowla krów rasy wagyu

Hodowla Wagyu jest zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach tak, by zwierzęta były najszczęśliwsze, a ich mięso najsmaczniejsze. Szczęście zwierząt to bowiem także szczęście tego, komu będzie dane zjeść pochodzące od nich mięso. Krowom Wagyu puszczana jest muzyka klasyczna oraz są masowane. Specjalną dietę z ekologicznych pasz o precyzyjnie określonym składzie uzupełnia piwo, którego konsumpcja pobudza u zwierząt apetyt. Takie żywienie powoduje, że mięśnie krów rasy Wagyu mają niepowtarzalny przerost tłuszczowy w formie marmurka, który z jednej strony jest wyznacznikiem jakości mięsa, z drugiej decyduje o jego niepowtarzalnym smaku. 

STEK Wagyu - szczęście na talerzu

W temperaturze pokojowej marmurek Wagyu właściwie zaczyna się już rozpuszczać, stąd nasza dostawa zawsze odbywa się w ściśle określonych warunkach chłodniczych. Zjedzenie steka przyrządzonego z mięsa tej odmiany to niemalże mistyczne przeżycie – poprzerastanie mięsa delikatnym tłuszczykiem powoduje, że w czasie smażenia mięso zachowuje się perfekcyjnie i uzyskuje strukturę dosłownie rozpuszczającą się w ustach i cudowny smak, który eksperci określają jako dekadenckie połączenie maślanego z umami. Każdy wielbiciel mięsa powinien choć raz spróbować tej wołowiny – i gwarantujemy, że zapamięta to smakowe przeżycie na zawsze!

WOŁOWINA WAGYU – PRODUKT PREMIUM DLA WYMAGAJĄCYCH SMAKOSZY

Wołowina Wagyu to jedna z najdroższych i najbardziej luksusowych odmian mięsa na świecie. Charakteryzuje się wyjątkowym smakiem, delikatną konsystencją i przerostem tłuszczu w postaci marmurka, co sprawia, że staje się ono niepowtarzalne i wyjątkowe. Spróbuj wołowiny Wagyu, aby doświadczyć niesamowitych smakowych doznań! Wołowina Wagyu w naszym sklepie to najwyższej jakości produkt gwarantujący niepowtarzalny smak.

 

 

 

WAGYU BEEF – POCHODZENIE I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Wołowina Wagyu pochodzi z Japonii, a dokładniej z regionów Takamori, Kagoshima i Miyazaki. Charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i teksturą, a także przerostem tłuszczu, który nadaje mięsu charakterystyczny marmurkowy wygląd. Wołowina Wagyu to produkt premium, który zaspokoi wymagania najbardziej wybrednych smakoszy.

W naszej ofercie znajdziesz regionu z Kagoshima. Mięso pochodzące z tej prefektury cieszy się świetną opinią wśród smakoszy.

 

 

 

SMAKOWITE STEKI WAGYU

Steki Wagyu to prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Ich przygotowanie wymaga specjalnej techniki, ale efekt końcowy z pewnością wynagrodzi wysiłek. Stek Wagyu steak to mięso o delikatnej konsystencji i intensywnym smaku, którym można rozpieszczać podniebienia. Spróbuj steka Wagyu, aby poczuć się jak w najlepszej restauracji.

 

 

 

JAPOŃSKA WOŁOWINA WAGYU

Wołowina Wagyu to jeden z najdroższych produktów spożywczych na świecie. Japońska wołowina Wagyu to symbol luksusu i wyjątkowości, który powinien pojawić się na stole podczas wyjątkowych okazji.

Hodowla krów Wagyu wymaga szczególnej uwagi i dbałości o zwierzęta. Krowy są karmione ekologiczną paszą, piwem, masowane i słuchają muzyki klasycznej. Taki styl życia przyczynia się do uzyskania mięsa o wyjątkowych walorach smakowych i teksturze. Nie zastanawiaj się dłużej i spróbuj już teraz.