Wagyu - Wołowina japońska

Wagyu to jeden z największych przebojów eksportowych Kraju Kwitnącej Wiśni. Absolutny produkt premium, który zadowoli najbardziej wytrawych smakoszy. Rygorystyczne przepisy dokładnie regulują zasady, które muszą być spełniane w trakcie hodowli. Oferowane przez nas steki są sklasyfikowane jako klasa A5 – najwyższa jakość w restrykcyjnie przestrzeganej skali, a pochodzą z prefektury Kagoshima, jednego z najbardziej cenionych regionów. Wagyu sklep – u nas znajdziesz steki najwyższej jakości.

Wagyu Tenderloin steak

289,90 434,90 

Wagyu Rib Eye steak

274,90 439,90 

Wagyu Strip Loin Steak

249,90 399,90 
Mięso Burgerowe Wagyu
Out of Stock

Hodowla krów rasy wagyu

Hodowla Wagyu jest zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach tak, by zwierzęta były najszczęśliwsze, a ich mięso najsmaczniejsze. Szczęście zwierząt to bowiem także szczęście tego, komu będzie dane zjeść pochodzące od nich mięso. Krowom Wagyu puszczana jest muzyka klasyczna oraz są masowane. Specjalną dietę z ekologicznych pasz o precyzyjnie określonym składzie uzupełnia piwo, którego konsumpcja pobudza u zwierząt apetyt. Takie żywienie powoduje, że mięśnie krów rasy Wagyu mają niepowtarzalny przerost tłuszczowy w formie marmurka, który z jednej strony jest wyznacznikiem jakości mięsa, z drugiej decyduje o jego niepowtarzalnym smaku. 

STEK Wagyu - szczęście na talerzu

W temperaturze pokojowej marmurek Wagyu właściwie zaczyna się już rozpuszczać, stąd nasza dostawa zawsze odbywa się w ściśle określonych warunkach chłodniczych. Zjedzenie steka przyrządzonego z mięsa tej odmiany to niemalże mistyczne przeżycie – poprzerastanie mięsa delikatnym tłuszczykiem powoduje, że w czasie smażenia mięso zachowuje się perfekcyjnie i uzyskuje strukturę dosłownie rozpuszczającą się w ustach i cudowny smak, który eksperci określają jako dekadenckie połączenie maślanego z umami. Każdy wielbiciel mięsa powinien choć raz spróbować tej wołowiny – i gwarantujemy, że zapamięta to smakowe przeżycie na zawsze!

WOŁOWINA WAGYU – PRODUKT PREMIUM DLA WYMAGAJĄCYCH SMAKOSZY

Wołowina Wagyu to jedna z najdroższych i najbardziej luksusowych odmian mięsa na świecie. Charakteryzuje się wyjątkowym smakiem, delikatną konsystencją i przerostem tłuszczu w postaci marmurka, co sprawia, że staje się ono niepowtarzalne i wyjątkowe. Spróbuj wołowiny Wagyu, aby doświadczyć niesamowitych smakowych doznań! Wołowina Wagyu w naszym sklepie to najwyższej jakości produkt gwarantujący niepowtarzalny smak.

 

 

 

WAGYU BEEF – POCHODZENIE I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Wołowina Wagyu pochodzi z Japonii, a dokładniej z regionów Takamori, Kagoshima i Miyazaki. Charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i teksturą, a także przerostem tłuszczu, który nadaje mięsu charakterystyczny marmurkowy wygląd. Wołowina Wagyu to produkt premium, który zaspokoi wymagania najbardziej wybrednych smakoszy.

W naszej ofercie znajdziesz regionu z Kagoshima. Mięso pochodzące z tej prefektury cieszy się świetną opinią wśród smakoszy.

 

 

 

SMAKOWITE STEKI WAGYU

Steki Wagyu to prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Ich przygotowanie wymaga specjalnej techniki, ale efekt końcowy z pewnością wynagrodzi wysiłek. Stek Wagyu steak to mięso o delikatnej konsystencji i intensywnym smaku, którym można rozpieszczać podniebienia. Spróbuj steka Wagyu, aby poczuć się jak w najlepszej restauracji.

 

 

 

JAPOŃSKA WOŁOWINA WAGYU

Wołowina Wagyu to jeden z najdroższych produktów spożywczych na świecie. Japońska wołowina Wagyu to symbol luksusu i wyjątkowości, który powinien pojawić się na stole podczas wyjątkowych okazji.

Hodowla krów Wagyu wymaga szczególnej uwagi i dbałości o zwierzęta. Krowy są karmione ekologiczną paszą, piwem, masowane i słuchają muzyki klasycznej. Taki styl życia przyczynia się do uzyskania mięsa o wyjątkowych walorach smakowych i teksturze. Nie zastanawiaj się dłużej i spróbuj już teraz.