FAQ

By złożyć zamówienie należy wybrać produkty z dostępnych na stronie kategorii.  Po wypełnieniu swojego wirtualnego kosza najprawdziwszym mięsem przechodzisz do kasy. Należy wypełnić formularz i dokonać płatności.

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i ich dostępność, dlatego nasze starannie zapakowane przesyłki dostarczamy Państwu na terenie całego kraju.

Tak. Odbiór osobisty jest możliwy w naszym lokalu we Wrocławiu:

Ul. Sikorskiego 7C, 53-569 Wrocław

Godziny odbioru zamówień:

Poniedziałek – Sobota: 12:00 – 19:00

Zryczałtowana opłata za dostawę wynosi 24,90 zł i jest doliczana do wartości zamówienia.

W ofercie sklepu internetowego obecnie dostępne jest wyłącznie mięso surowe i marynowane oraz gotowe dania mięsne. Chętnie podpowiemy Wam jak przygotować takie dania w domu.

Przesyłki wysyłane są drogą kurierską i zazwyczaj docierają w godzinach 10-17. Zamówienia złożone do godziny 24:00 będą realizowane i wysyłane dnia następnego. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku. 

Kurier przed doręczeniem paczki będzie się kontaktował w celu jej dostarczenia. Możesz poprosić kuriera aby zostawił przesyłkę pod drzwiami.

Obsługujemy większość dostępnych metod płatności. Przelew tradycyjny, przelew internetowy, płatność kartą, płatność blik.

Nie. Nasze steki przechowujemy w chłodniach w próżniowych opakowaniach. Przed wydaniem przesyłek kurierowi pakujemy nasze produkty w specjalne worki termiczne oraz wykorzystujemy wkłady chłodzące.

Napisz do nas na zamowienia@meatologia.pl ! Wyślemy Ci propozycję z aktualną ofertą steków, które będą smakować równie dobrze!

Jeżeli Twoje zamówienie nie dotarło bądź otrzymałeś nie to co zamawiałeś. Koniecznie napisz na zamowienia@meatologia.pl