Pytania i odpowiedzi

By złożyć zamówienie należy wybrać produkty z dostępnych na stronie kategorii.  Po wypełnieniu swojego wirtualnego kosza najprawdziwszym mięsem przechodzisz do kasy. Należy wypełnić formularz i dokonać płatności.

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, dlatego dowóz prowadzimy specjalistycznym transportem chłodniczym, tylko do wybranych miejsc w Polsce. Możesz sprawdzić czy dowozimy pod Twój adres na stronie dostawa.

Tak. Odbiór osobisty jest możliwy w naszym lokalu we Wrocławiu:

Ul. Sikorskiego 7C, 53-569 Wrocław

Godziny odbioru zamówień:

Poniedziałek – Piątek: 12:00 – 18:00

Sobota i Niedziela: nieczynne

 

 

Zryczałtowana opłata za dostawę wynosi 14,90 zł i jest doliczana do wartości zamówienia.

W ofercie sklepu internetowego obecnie dostępne jest wyłącznie mięso surowe i marynowane oraz gotowe dania mięsne. Chętnie podpowiemy Wam jak przygotować takie dania w domu.

Zamówienia składane do 24.00 będą realizowane według kalendarza dostępnego w formularzu zamówienia.

Nie. Twoją przesyłkę zostawimy w porannych godzinach przed Twoimi drzwiami.

Obsługujemy większość dostępnych metod płatności. Przelew tradycyjny, przelew internetowy, płatność kartą, płatność blik.

Nie. Nasze steki przechowujemy w chłodniach w próżniowych opakowaniach. Dowozimy je raptem kilka godzin po tym jak je pokroiliśmy. Tak przygotowane mięso spokojnie może czekać w Twojej lodówce jeszcze przez kilka dni.

Napisz do nas na zamowienia@meatologia.pl ! Wyślemy Ci propozycję z aktualną ofertą steków, które będą smakować równie dobrze!

Jeżeli Twoje zamówienie nie dotarło bądź otrzymałeś nie to co zamawiałeś. Koniecznie napisz na zamowienia@meatologia.pl

JEŚLI NADAL MASZ PYTANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

zamowienia@meatologia.pl