Najczęściej zadawane pytania


Mieszkam w małej miejscowości. Czy paczka do mnie dotrze?

Zabezpieczone paczki z wkładami chłodzącymi wysyłamy za pośrednictwem firmy inPost, więc docieramy na terenie całego kraju.


Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy wynosi 24,90 zł i jest doliczany automatycznie do wartości zamówienia. Cena zawiera w sobie wkłady chłodzące, folię izolacyjną oraz folię ochronną.


W jakich godzinach dotrze do mnie zamówienie?

Przesyłki wysyłane są kurierem i zazwyczaj docierają w godzinach 10:00-17:00 następnego dnia po wysyłce. O poszczególnych etapach zamówienia zostaniesz poinformowany przez nas mailowo. Istnieje również możliwość śledzenia paczki w aplikacji InPost. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku. 


Czy mięso nie zepsuje się podczas transportu?

Nie ma takiej możliwości. Steki wycinamy na świeżo w dniu wysyłki, i do czasu przyjazdu kuriera przechowujemy w chłodniach, w próżniowych opakowaniach. Przed wydaniem przesyłek kurierowi pakujemy nasze produkty w specjalne worki termiczne oraz wykorzystujemy wkłady chłodzące.


Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Odbiór osobisty jest możliwy wyłącznie we Wrocławiu w Meatologii przy u. Sikorskiego. Po prostu przy finalizacji zamówienia wybierz opcję “Odbiór osobisty”.

Adres odbioru:

Ul. Sikorskiego 7B, 53-569 Wrocław

Godziny odbioru zamówień:

Poniedziałek – Niedziela: 12:00 – 20:00

WAŻNE! Zamówienia przygotowujemy od poniedziałku do piątku. Jeśli złożysz zamówienie w weekend, paczka będzie do odbioru w poniedziałek. 


Czy dowozicie też gotowe steki i burgery?

W ofercie sklepu internetowego dostępne są wyłącznie steki do samodzielnego przygotowania, mięso surowe oraz marynowane. Potrzebujesz jedzenia na już z dostawą pod drzwi? Szukaj nas w popularnych aplikacjach do zamawiania jedzenia!


Nie ma wystarczającej ilości steków w interesującej mnie gramaturze, co robić?

Napisz do nas na zamowienia@meatologia.pl ! Wyślemy Ci propozycję z aktualną ofertą steków, które będą smakować równie dobrze!


Problemy z Twoim zamówieniem?

Jeżeli wystąpiły jakiekolwiek nieprawidłowości z Twoim zamówieniem koniecznie napisz do nas na adres: zamowienia@meatologia.pl