MIĘSO BURGEROWE I JAGNIĘCINA

Szukasz nowych doznań? W tej kategorii znajdziesz wspaniałe mięso, które zapewni Ci doskonałe wrażenia smakowe. Polędwiczki jagnięce to stosunkowo mało znany w Polsce produkt, ale jak raz spróbujesz to będziesz tęsknił za tym smakiem. Jagnięcinę grillujemy podobnie jak steki i jemy w formie medium rare. Mięso jest soczyste i delikatne, a nasza autorska marynata na bazie soku z limonki, kolendry, czosnku i chilli idealnie podbija smak. Chodzi za Tobą domowy burger? Meatologiczne mięso na burgera to połączenie łopatki i rozbratla, dzięki któremu kotlet po grillowaniu jest zawsze soczysty i aromatyczny. Idealny pomysł na wieczór w gronie przyjaciół!

Szlachetna jagnięcina z dziewiczej Nowej zelandii

Jagnięcina w Meatologii pochodzi z rozległych pastwisk Nowej Zelandii. Czyste powietrze, nieskalany karajobraz i wiedza o hodowli przekazywana z pokolenia na pokolenie owocują wyśmienitym mięsem. To nie jest produkt przemysłowy, a prawdziwie rzemieślnicze mięso. Takie, za jakim tęsknimy. Nasza jagnięcina przyjeżdza do Ciebie zamarynowana, dlatego nie musisz martwić się o jej przyrządzenie. Grillowanie tego mięsa jest dziecinnie proste. Na mocno rozgrzany ruszt lub patelnie grillową wrzucamy gotowe polędwiczki jagnięce i smażymy około 2 minuty na stronę. Wierzch musi być brązowy, skarmelizowany, a środek różowy i soczysty. Szukasz ciekawego, nieszablonowego mięsa na grilla? Spróbuj raz, a pokochasz polędwiczki jagnięce szczerą miłością.

Jego wysokość burger

Kto nie szanuje burgera? To się chyba nie zdarza. Rewolucja burgerowa w Polsce przyniosła cudowne zmiany, niczym parę lat wcześniej piwna rewolucja. Burger w restauracji lub w dostawie to świetna rzecz, stąd nasza kanapka Hache przyrządzona na bazie siekanej wołowiny. Domowy burger albo burger podczas grilla z przyjaciółmi to jednak prawdziwy król spotkań w gronie najbliższych. Nasze mieso burgerowe nie powstało z dnia na dzień. Poświęciliśmy czas i serce. Testowaliśmy różne elementy wołowiny i uzyskaliśmy idealne połączenie rozbratla i łopatki w sekretnych proporcjach. Drugiego takiego nie znajdziesz!