GOTOWE DANIA MIĘSNE

Każdy z nas ma takie chwile, że jest po prostu zmęczony gotowiem. Z drugiej strony, ileż można zamawiać jedzenie z popularnych portali? Gotowe dania z Meatologii
to brakujące ogniwo pomiędzy dostawami na ciepło, a pełnym, czasochłonnym gotowaniem. Zamawiasz danie skomponowane przez naszych kucharzy, ale to Ty decydujesz kiedy je zjesz i z jakimi dodatkami. Dopadł Cię głód? Sięgasz do lodówki po meatballsy lub polędwiczkę wieprzową w kremowym sosie truflowym i dobierasz ulubiony dodatek, cokolwiek, co akurat chodzi Ci po głowie. Podgrzewasz gotowe danie, a w międzyczasie gotujesz makaron. Kilka minut i pełnowartościowy, pyszny obiad gotowy. Wszystkie dania gotujemy na bazie naturalnych skałdników i najwyższej jakości mięsa.

Pulled beef - magia wolnego pieczenia

Pulled Beef lub Shredded Beef jak często zamiennie nazywana jest szarpana wołowina to mięso przyrządzane techniką low & slow – pieczone przez wiele godzin w niskiej temperaturze. Dodatkowo przed pieczeniem mięso leży od kilku do kilkunastu godzin w roztworze soli. Dzięki tym dwóm zabiegom szarpana wołowina praktycznie rozpływa się w ustach. Efekt jest cudowny, ale niestety trzeba poświęcić trochę czasu, którego obecnie wiecznie brakuje. Alternatywą dla samodzielnego przygotowania jest Pulled Beef z Meatologii. W jednym opakowaniu otrzymujesz 500g soczystej, cudownie rozpływającej się w ustach wołowiny. Szarpana wołowina idealnie pasuje na imprezy w gronie przyjaciół lub rodziny – można ją podać z dodatkami na talerzu lub w formie kanapki na ciepło. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego na przyjęcie to koniecznie sprawdź szarpaną wołowinę z Meatologii.

lamb low & slow

Powiedzmy to sobie wprost – jagnięcina nie ma w Polsce najlepszej prasy. Baranina kojarzy się z tanim, tłustym mięsem. To fatalne nieporozumienie! Jagnięcina to prawdziwie szlachetne i aromatyczne mięso. Jest jednak jeden podstawowy warunek. Dotyczy on w zasadzie każdego mięsa. Jagnięcina musi pochodzić ze sprawdzonego źródła, hodowli, w której dotrzymywane są najwyższe standardy. To czy zdecydujesz się na comber jagnięcy, udziec czy polędwiczki jagnięce to kwestia gustu. Jednak jakość nie podlega gustom. Nowozelandzka jagnięcina z Meatologii to mięso pochodzące hodowli o rozległych, zielonych pastwiskach. Olbrzymie tereny dziewiczej Nowej Zelandii to raj dla hodowców. Dzięki temu jagnięcina jest krucha, soczysta i aromatyczna. Spróbuj naszej jagnięciny low & slow, a obiecujemy, że zostaniesz fanem!